Безбедност ученика ПДФ Штампа Ел. пошта

sanduce poverenja

У ходнику школе је постављено "Сандуче поверења".

Сандуче је прилика и добар начин да ученици повере своје проблеме и добију савет како да их реше.Нарочито ако је везан за насиље и малтретирање које трпе.Верујте, нико не може сам да се супротстави насиљу и малтретирању! Зато, не размишљајте много о томе да ли је ваш проблем Велики или Мали, Решив или Нерешив, да ли га имају и Други или је само Твој...

Добар и довољан разлог да се обратите "Сандучету", је то што имате проблем и што  вам треба помоћ и подршка.

Довољно је да свој проблем, дилему, питање опишете и да цедуљу, под шифром уместо имена, убаците у "Сандуче поверења". За неколико дана , на истом месту, под истом шифром, добићете одговор и савет.Ту не мора бити крај вашег дружења са Сандучетом...Ако нисте задовољни одговором или саветом, ако вас проблем и даље мучи, ако вам треба још нека помоћ или подршка јавите се тиму за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања или поново пишите свом "Сандучету".

Не оклевајте и не ћутите!

Свакоме добро дође помагач и савезник против насиља.

Хвала на поверењу!

Ваше "Сандуче".