Почетак нове школске 2017/2018 године ПДФ Штампа Ел. пошта

img 20170901 094815И ове школске године васпитно-образовни рад организован је у матичној школи у Рајковићу и осам издвојених одељења. У школске клупе село је 206 ђака, 103 у нижим и 103 у вишим разредима.Уписали смо 30 првака, а у Брежђу смо формирали чисто одељење првог разреда. Нажалост у Крчмару имамо само једног ученика четвртог разреда и једног предшколца.

Све школе су сређене и окречене и спремно дочекују своје ђаке.

У матичној школи је набављен и пианино за наставу музичке културе.

У току је и набавка школског огрева.

СВИМ ЂАЦИМА СРЕЋАН ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ!

МНОГО ПЕТИЦА!

Добродошлица првацима ПДФ Штампа Ел. пошта

Сваког септембра са радошћу дочекујемо нову генерацију првака. Добродошлицу првацима пожелела је директорка школе Олга Петровић и председник општине Мионица Бобан Јанковић који је будућим ђацима уручио 23 комплета бесплатних уџбеника – дар општине Мионица. Како право на бесплатне уџбенике има треће и свако наредно дете, 7 комплета стигло је од Министарства просвете. Након завршене свечаности и приредбе ђаци су упознали своје учитељице са којима ће кренути у нова освајања.

Обавештење о спровођењу завршног испита ПДФ Штампа Ел. пошта

Поштовани ученици осмог разредa,  родитељи,

Обавештавамо вас да ће од среде до петка (14, 15. и 16.јун)  бити организован Завршни испит у просторијама матичне школе у Рајковићу.

Молимо ученике да у школу дођу до 8.15 часова сва три дана и да са собом понесу потребан прибор.

Ученици ће решавати тестове у периоду од 9.00 до 11.00 часова сва три дана.

ПУНО  УСПЕХА  НА  ЗАВРШНОМ  ИСПИТУ ЖЕЛИ  ВАМ  ШКОЛСКА  КОМИСИЈА !!!

ОБАВЕШТЕЊЕ О СПРОВОЂЕЊУ ПРОБНОГ ЗАВРШНОГ ИСПИТА У ШКОЛСКОЈ 2016/2017. ГОДИНИ ПДФ Штампа Ел. пошта

Поштовани ученици,

У петак и суботу, 07. и 08. априла 2017. године биће реализован пробни завршни испит за ученике ОСМОГ разреда.

Испит из математике је 07. априла од 12 до 14 сати, након чега ученици анонимно попуњавају упитник;

Испит из српског,односно матерњег језика је 8. априла од 9 до 11 часова и комбиновани тест од 11 часова и 30 минута до 13 часова и 30 минута;

У просторији у којој полаже испит ученик седи на месту са редним бројем које одговара редном броју са збирног списка ученика;

Ученик који полаже пробни завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом;

Списак прибора за рад на пробном завршном испиту (за српски језик - графитна оловка, хемијска оловка и гумица, за математику – графитна оловка, хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар);

Од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

Председник школског тима

Олга Петровић

Одложен почетак наставе ПДФ Штампа Ел. пошта

Настава у ОШ "Војвода Живојин Мишић" Рајковић и свим издвојеним одељењима почеће у понедељак, 16.01.2017. године одлуком председника Општине Мионица. Разлог за ову одлуку су веома ниске температуре и немогућност организовања превоза за ученике путнике.

Управа школе

<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 Следећа > Крај >>

Страна 1 од 6

Коју средњу школу желите да упишете?

Who's Online

Имамо 11 гостију на мрежи