Обавештење о спровођењу завршног испита ПДФ Штампа Ел. пошта

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Поштовани ученици осмог разредa,  родитељи,

Обавештавамо вас да ће од среде до петка (14, 15. и 16.јун)  бити организован Завршни испит у просторијама матичне школе у Рајковићу.

Молимо ученике да у школу дођу до 8.15 часова сва три дана и да са собом понесу потребан прибор.

Ученици ће решавати тестове у периоду од 9.00 до 11.00 часова сва три дана.

ПУНО  УСПЕХА  НА  ЗАВРШНОМ  ИСПИТУ ЖЕЛИ  ВАМ  ШКОЛСКА  КОМИСИЈА !!!

ОБАВЕШТЕЊЕ О СПРОВОЂЕЊУ ПРОБНОГ ЗАВРШНОГ ИСПИТА У ШКОЛСКОЈ 2016/2017. ГОДИНИ ПДФ Штампа Ел. пошта

Поштовани ученици,

У петак и суботу, 07. и 08. априла 2017. године биће реализован пробни завршни испит за ученике ОСМОГ разреда.

Испит из математике је 07. априла од 12 до 14 сати, након чега ученици анонимно попуњавају упитник;

Испит из српског,односно матерњег језика је 8. априла од 9 до 11 часова и комбиновани тест од 11 часова и 30 минута до 13 часова и 30 минута;

У просторији у којој полаже испит ученик седи на месту са редним бројем које одговара редном броју са збирног списка ученика;

Ученик који полаже пробни завршни испит мора код себе имати оверену ђачку књижицу са залепљеном фотографијом;

Списак прибора за рад на пробном завршном испиту (за српски језик - графитна оловка, хемијска оловка и гумица, за математику – графитна оловка, хемијска оловка, гумица, троугао, лењир и шестар);

Од личних ствари на испит се може унети само вода/освежавајући напитак, а све остале ствари обавезно се одлажу на посебно место током трајања испита.

Председник школског тима

Олга Петровић

Одложен почетак наставе ПДФ Штампа Ел. пошта

Настава у ОШ "Војвода Живојин Мишић" Рајковић и свим издвојеним одељењима почеће у понедељак, 16.01.2017. године одлуком председника Општине Мионица. Разлог за ову одлуку су веома ниске температуре и немогућност организовања превоза за ученике путнике.

Управа школе

Мионица у сусрет празницима ПДФ Штампа Ел. пошта

У среду, 28.12.2016. године  у сали Културног центра у Мионици је одржно финално такмичење ученика основних школа са територије општине Мионица, под називом ,,Музички тобоган ". Учесници су се такмичили у 14 игара: препознај инструмент, караоке, откривамо реч, држава и музика, што више одговара за један минут, препознај песму, покажи шта знаш...Сјајно расположење и позитивна атмосфера уз изражен такмичарски дух се задржала до самог краја вечери...

У четвртак, 29.12.2016. године ученици наше школе из ИО Брежђе, предатавили су се публици са представама:

• ,,Капетан Џон Пиплфокс" - пети и шести разред,
  • ,,Модерна пепељуга"- седми и осми разред

Ученици су показали своју посвећеност и труд, а пуна сала и велики аплауз је добар завршетак ове успешне вечери.

Првог дана Нове 2017. године мионичка локална самоуправа је за своје најмлађе суграђане и њихове родитеље на Тргу војводе Мишића приредила забавни програм ,, Мионица отвореног срца". Приређена је и изложба производа домаће радиности, новогодишњих украса, честитки и радова ликовне секције које су изложили  ученици мионичких основних школа, међу којима је била и наша.

Захваљујемо се свим наставницима, ученицима и њиховим родитељима, који су вредно радили и улепшали ове  активности.

Отварање Културног центра у Мионици ПДФ Штампа Ел. пошта

PLAKAT

Позивамо све ученике и родитеље да дођу и погледају богат културно-уметнички програм, који је припремила Општина Мионица и Културни центар, поводом отварања Културног центра у Мионици.

<< Почетак < Претходна 1 2 3 4 5 6 Следећа > Крај >>

Страна 1 од 6

Коју средњу школу желите да упишете?

Who's Online

Имамо 39 гостију на мрежи