Пројекти
Једнаки услови за образовање деце у Србији ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 22 март 2016 10:14

Премијер Александар Вучић, министар просвете Срђан Вербић и министар омладине и спорта Вања Удовичић, посетили сунашу школу 20.03.2016. године, поводом почетка радова на санацији и адаптацији школе у вредности од 25,8 милиона динара, уз поруку да је циљ обнове школа у Србији да се свој деци обезбеде једнаки услови за образовање.

Овим пројектом предвиђено је да се замени део крова, промене подови, столарија, изради термофасада, направе три кабинета, изградња просторија за физичку наставу и ваншколске активности. Школа ће такође добити боље санитарне чворове. Извођач радова је предузеће ,,KompresorING“, ДОО Ваљево.

Нашу школу похађа 106 ђака, а са још осам издвојених одељења броји укупно 242 ђака, 22 одељења и 32 наставника. Директорка школе, Олга Петровић, је додала да се нада да ће нам неко помоћи и за набавку потребне опреме.

Овом приликом, премијер је школи поклонио књигу  књигу "Словољубље", а министар Удовичић је на дар донео лопте.Директорка школе Олга Петровић поклонила је премијеру слику, књигу и домаће производе из мионичког краја.

Последње ажурирано уторак, 22 март 2016 22:22