Осмаци
Обавештење о спровођењу завршног испита ПДФ Штампа Ел. пошта
уторак, 13 јун 2017 09:28

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Поштовани ученици осмог разредa,  родитељи,

Обавештавамо вас да ће од среде до петка (14, 15. и 16.јун)  бити организован Завршни испит у просторијама матичне школе у Рајковићу.

Молимо ученике да у школу дођу до 8.15 часова сва три дана и да са собом понесу потребан прибор.

Ученици ће решавати тестове у периоду од 9.00 до 11.00 часова сва три дана.

ПУНО  УСПЕХА  НА  ЗАВРШНОМ  ИСПИТУ ЖЕЛИ  ВАМ  ШКОЛСКА  КОМИСИЈА !!!

Провера листа жеља ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 30 јун 2016 12:11

Драги ученици, можете проверити ваше листе жеља  које су унете у централну базу, и јавити нам уколико приметите нека одступања .

Званични извештај о листама жеља у бази на дан 29.06.2016. године.

Званични резултати са оствареним бројем бодова ПДФ Штампа Ел. пошта
петак, 24 јун 2016 09:32

Званичан извештај са оствареним бројем бодова са којима ученик улази у расподелу

Последње ажурирано петак, 24 јун 2016 09:42

Листе жеља ПДФ Штампа Ел. пошта
понедељак, 20 јун 2016 12:47

Листе жеља ученици попуњавају након положеног завршног испита, када већ знају колико су бодова сакупили по разним основама. Званични извештај о броју бодова са којима ученик улази у расподелу, биће објављени 24.06.2016. године. Ученици могу проверити своје податке и бодове које су остварили, у току шестог, седмог и осмог разреда, као и на завршном испиту, на званичном сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије – http://www.upis.mpn.gov.rs . Том приликом је потребно да ученик унесе своју шифру (тј. идентификациони број).

Листу треба пажљиво попунити и то тако што се прво уноси образовни профил који би ученик највише желео (у складу са оствареним бодовима). Затим се редом уносе остали образовни профили које ученик жели, од већег ка мањем интересовању.
У листу жеља не треба уносити школе за које ученик нема афинитета, јер би на основу бодова и места жеље на листи ученик могао бити распоређен баш у ту школу.

Шифра образовног профила

Прво се уноси шифра образовног профила. Шифру упишите онако како је написана у конкурсу. Шифра је писана латиницом те је такву и ви морате уписати у листу жеља, а остале податке (име, презиме,школа, место,име родитеља, назив школе и образовног профила) ћирилицом, штампаним словима.
Препоручујемо да добро проверите написану шифру, зато што шифра представља ознаку образовног профила и најзначајнији је податак у електронској обради изражене листе жеља.
Пример попуњене листе жеља.

Последње ажурирано понедељак, 20 јун 2016 12:56

Прелиминарни резултати ПДФ Штампа Ел. пошта
недеља, 19 јун 2016 09:48

Прелиминарни резултати из српског/матерњег језика